Led Monitor Redmi Pro RMMNT27NQS 27″ 75Hz IPS 2K
Rp 4.099.000
Specification
Model no.: RMMNT27NQS
Display Size: 27 Inch
Display Max. Resolution: 2560 x 1440
Display Technology: IPS
Response Time: 6 ms (GTG)
Interface Provided
1 x HDMI 1.4
1 x DP 1.2
1 x 3.5 mm Headphone Jack
Power Supply: 12 V, 3 A, 36 W Max.
Dimension; 613.3 x 193.4 x 512.4 mm
Refresh Rate: 75 Hz
Kecerahan: 300 cd / m2 (TYP)
Rasio kontras: 1000:1 (TYP)
Rasio Kontras Dinamis: 1000000:1
Warna Gamut: 16.7 Juta
Package Content
1 x Redmi Pro Monitor 2K 75Hz 27 Inch – RMMNT27NQS
4 x Wall Stud
1 x Kabel HDMI
1 x Bracket
1 x Base
1 x Adaptor Daya (US Plug)
1 x Panduan Penggunaan
| Weight | 15000 g |
|---|
Related products
Infinix Inbook X1 Core i5-1035G1 8GB RAM 512GB NVMe SSD
Xiaomi Mi Router AX1800 WiFi 6 Mesh WPA3
Xiaomi Monitor Gaming 27 Inch 165Hz 2K
Deskripsi?Xiaomi Monitor Gaming 27 Inch 165Hz 2K
DISPLAY - Adaptive-Sync - Synchronization Technology - HDR VESA DisplayHDR 400 - Refresh Rate 165Hz - 178? viewing range - Quick Response 1 ms (IMBC) - Color Gamut 90% DCI-P3, 100% sRGB - Display up to 16.7 million colors - Screen Size 27 inch - Resolution 2560 ? 1440 piksel - Contrast: 1000:1(TYP) - Brightness 400 nits - Low Blue Light Mode - Support lifting, pitching, rotating, vertical screen, wall hanging
SIZE & WEIGHT - 60 x 46,13 x 20 cm - 6,5 kg PORT - 2 x HDMI 2.0 - 2 x USB 3.0 - 1 x USB In - 1 x DP1.4 - 1 x Audio - 1 x AC In Power Cord POWER - 100-240V, 1.5A, 35W(TYP), 75W Max BOX - 1 x Monitor - 1 x Base - 1 x Bracket - 1 x Calibration report - 1 x Power cable - 1 x DP signal cable - 1 x USB data cable - 4 x Wall-mounted screws - 4 x Wall-mounted studsXiaomi RedmiBook 14 II AMD Ryzen 7 R7 4700U 16GB RAM 512GB SSD Vega 7
Deskripsi?Xiaomi RedmiBook 14 II AMD Ryzen 7 R7 4700U 16GB RAM 512GB SSD Vega 7
PROCESSOR - AMD Ryzen 7 4700U processor GRAPHICS CARD - AMD Radeon Graphics integrated graphics - HDMI1.4: 1080p Pixel (up to 144Hz), 4K pixel (up to 30Hz) - Supports three-screen display and dual 4K video output - USB-C and HDM video output - Support digital audio and video output, external TV, monitor - Supports corded and wirelesss mode, requires TV / monitor support RAM - 16GB DDR4 dual-channel high-speed memory HARD DISK / SSD - 512GB SATA SSD storage DISPLAY - 14 inch FHD full HD screen, 1920x1080 pixels, - 178 "wide viewing angle - 250/300nits brightness, high-definition anti-travel light BATTERY POWER - 40 Watt-hour battery capacity - 65W TypeC power adapter - Support 1C fast charge - Charge 50% power in 33 minutes under shutdown - 11 hours of local video playback - 8 hours of online video playback - 8 hours of web browsing PORT - 1 x USB Type-C Multifunction-featured interface, support charging - 1 x USB Type-C Data interface - 1 x USB 2.0 - 1 x USB 3.1 - 1 x HDMI - 1 x Jack Headphone 3.5 mm SIZE & WEIGHT - 32 x 20,3 x 1,6 cm - 1,2 kgXiaomi Redmibook Intel i5-10210U 8GB RAM 512GB SSD 13 Inch